You are currently viewing Zakupy ze stylistką. Personal Shopping.

Zakupy ze stylistką. Personal Shopping.

Zakupy ze stylistką, (z ang. personal shopping), na czym polega ta usługa? Dlaczego warto korzystać z opcji zakupów ze stylistką? Jakie korzyści płyną z personal shoppingu? Na te i inne pytania, nurtujące każdego, kto zastanawia się nad skorzystaniem z pomocy osobistego stylisty, odpowiem poniżej.

Czym są zakupy ze stylistką? Co to jest personal shopping?

Personal shopping, czyli zakupy ze stylistką, to usługa świadczona przez osobistych stylistów z myślą o osobach, które potrzebują rad w kwestiach doboru i kompletowania garderoby. Osobista stylistka towarzyszy na zakupach, które są poprzedzone analizą kolorystyczną oraz analizą sylwetki. Ma to na celu skompletować spersonalizowaną garderobę, która ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Dla kogo polecana jest opcja zakupów ze stylistką?

Z usługi zakupów ze stylistką, może skorzystać każdy. W szczególności, poleca się tę opcję osobom, które chcą zmienić lub odnaleźć swój styl, poczuć się bardziej pewnymi siebie, dopasować garderobę idealnie do swojej sylwetki, typu kolorystycznego, stylu życia bądź przygotować się na nadchodzące zmiany. Lub po prostu odświeżyć szafę.

Usługa zakupów ze stylistką sprawdzi się doskonale, kiedy przed Tobą następują zmiany w życiu. Na przykład: nowa praca, nowe stanowisko, zmiana dotychczasowego stylu życia, częste podróże, powrót do pracy po urlopie macierzyńskim, oraz każda inna zmiana.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz metamorfozy, najłatwiej zacząć od zmiany zewnętrznej, która może być impulsem do zmian nawyków lub osobowości.

Jak wyglądają zakupy ze stylistką?

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Stylistka musi wiedzieć czego potrzebujesz, jak wygląda Twoje życie, jakie masz zainteresowania itp. To pozwoli zdefiniować, jakiej garderoby potrzebujesz.

Przed usługą personal shoppingu dobrze jest przejrzeć, co aktualnie znajduje się w Twojej garderobie. Dobrym pomysłem, jest skorzystanie i przy tej okazji z usług stylistki. Przegląd szafy to doskonały wstęp do zmiany stylu.

Nie wiesz czym jest przegląd szafy? Przeczytaj o tym w moim poprzednim artykule ‘Przegląd szafy ze stylistką. Dowiedz się dlaczego warto to zrobić!’.

Stylistka przeanalizuje także Twoją sylwetkę, aby dobrać odpowiednie fasony, oraz typ kolorystyczny. Pozwoli to wybierać barwy współgrające z Twoją tonacją skóry, kolorem oczu i włosów. Tworzy także listę rzeczy, których potrzebujesz.

Po analizie Twoich potrzeb, stylistka zaproponuje Ci wizyty w sklepach, z asortymentem dopasowanym do Twoich oczekiwań. Pozwala to zaoszczędzić czas i nerwy. Na zakupach ze stylistką podążasz według wyznaczonej trasy. Podczas zakupów ze stylistką, trzymasz się listy zakupów oraz budżetu.

Nie kupujesz pod wpływem emocji. Kupujesz to, czego naprawdę potrzebujesz, oraz tylko to, co pasuje do Ciebie. Stylistka, podczas zakupów proponuje Ci gotowe zestawy, przynosi je do przymierzalni abyś mógł zdecydować co Ci się podoba.

Istotnym jest, że zakupy ze stylistką robisz tak, aby wszystkie rzeczy pasowały do siebie i cała garderoba była spójna. Problem przypadkowych elementów w Twojej szafie znika.

Jak długo trwają zakupy?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeśli czujesz, że jednorazowe, ośmiogodzinne zakupy to dla Ciebie za dużo, możemy rozdzielić usługę na dwa dni. Wybór godziny i dnia, dopasowuje indywidualnie. To Twój specjalny czas, więc zależy mi aby był wyjątkowy i przyjemny, a efekt zadowalający.

Jakie korzyści płyną z zakupów ze stylistką?

Oszczędzasz czas. Dzięki wytyczonej jasnej trasie i wyborze konkretnych sklepów.

Kupujesz tylko to czego potrzebujesz. Na zakupach ze stylistką, skupiasz się na liście zakupów, co zapobiega kupowaniu rzeczy, które są zbędne, ale np. ładne. Przestaniesz także kupować ciągle to samo. Nie potrzebujesz dziesięciu par identycznych butów.

Stworzysz spójną i dopasowaną do siebie garderobę. Nie będzie w niej przypadkowych rzeczy a zestawy, które dla Ciebie skomponuje. Ułatwi to codzienny wybór stylizacji i usprawni przygotowania na specjalne okazje.

Zapewniam komfort i zakupy bez nerwów. Przed wspólnymi zakupami, sama udaje się do sklepów i sprawdzam co może być dla Ciebie odpowiednie. Rezerwuję dla Ciebie przymierzalnie, nie musisz stać w kolejkach i przepychać się między wieszakami. Nie zajmujesz się poszukiwaniem rozmiarów. Do przymierzalni, przynoszę Ci gotowe stylizacje.

Trzymasz się ustalonego budżetu. Sklepy zawsze kuszą promocjami i kolorowymi wystawami, co potem może spowodować deficyt finansowy na koncie. Kupowanie pod wpływem emocji nigdy nie jest dobre. Podczas zakupów ze stylistką, działasz z wyznaczonym budżetem i wiesz ile wydasz.

Mam nadzieje, że artykuł był dla Ciebie pomocny. Jeśli masz jakieś pytania zostaw je w komentarzu, lub napisz do mnie – office@sylviaserva.com

Umów się także na pierwsze, bezpłatne spotkanie aby dowiedzieć się więcej o personal shoppingu!

This Post Has 2 Comments

  1. Julita

    Oj przydałyby mi się takie zakupy. Może w końcu miałabym w szafie więcej kolorów!

    1. SylviaServa

      zapraszam serdecznie na spotkanie 🙂

Leave a Reply